Innowacyjne rozwiązania dla Twojego biznesu

Jeśli masz pomysł na nowy projekt, borykasz się z problemami w istniejącym systemie, czy też potrzebujesz specjalistycznego wsparcia, to świetnie trafiłeś!

Tworzenie oprogramowania

Zajmuję się budowaniem aplikacji przeglądarkowych oraz mobilnych. Moje podejście opiera się na starannym zrozumieniu klienta i dostarczeniu rozwiązań, które skutecznie wspierają funkcjonowanie i rozwój działalności. Tworzę systemy do użytku wewnątrz firmowego jak i platformy dla klientów końcowych.

Najważniejsze projekty przygotowane dla moich klientów:

Rozwój istniejącego oprogramowania i doradztwo

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz utrzymania obecnej aplikacji, czy też planujesz rozwój oprogramowania, jestem gotów sprostać wyzwaniom. Wykonuję audyty bezpieczeństwa, naprawiam błędy, oraz optymalizuję istniejące systemy. Moje umiejętności pozwalają na sprawną rozbudowę oraz usprawnianie istniejącego oprogramowania, dostosowując je do zmieniających się potrzeb i oczekiwań.

Doradzam klientom w trafnym wyborze optymalnych rozwiązań informatycznych. Moja pomoc skupia się na dostosowaniu technologii do konkretnych potrzeb biznesowych, zapewniając kompleksowe wsparcie na każdym etapie projektu.

Wdrożenia niestandardowych stron i sklepów internetowych

Jeśli potrzebujesz profesjonalnego wdrożenia strony internetowej lub sklepu internetowego, to chętnie Ci pomogę! Oferuję kompleksowe usługi w zakresie tworzenia platform internetowych, zapewniając, że Twoja witryna będzie działała płynnie i efektywnie.

Skupiam się głównie na części funkcjonalnej, dlatego w kontekście aspektów wizualnych współpracuje z zewnętrznymi grafikami. Jeżeli szukasz wykonawcy, który na Twojej stronie przygotuje coś, co inni uważają za niemożliwe – to świetnie trafiłeś!

Klienci z którymi współpracuję

Jak będzie wyglądać nasza współpraca?

Plan działania w ramach tworzenia oprogramowania:

 1. Nasza rozmowa
  Rozpoczynamy od rozmowy, gdzie wspólnie zgłębiamy Twoje cele i wymagania. Dzięki temu etapowi będę w stanie dokładnie zrozumieć czego potrzebujesz. 
 2. Wizualizacja/Specyfikacja
  Przed rozpoczęciem tworzenia oprogramowania, zajmę się przygotowaniem specyfikacji i wizualizacji. Takie podejście pozwoli wykryć luki w zrozumieniu procesu, a co najważniejsze zrozumiesz jak będzie działać i wyglądać produkt, który dla Ciebie zbuduję. 
 3. Realizacja projektu
  Rozpoczynam pracę nad tworzeniem oprogramowania. Prace podzielone są na etapy – najczęściej na grupy funkcjonalności. Informuję Cię na bieżąco, abyś mógł śledzić postępy projektu. 
 4. Testy i akceptacja
  Kolejnym etapem jest przetestowanie działania oprogramowania względem wcześniej przygotowanej specyfikacji. Weryfikuję czy wszystkie założenia biznesowe zostały poprawnie zaimplementowane.
 5. Wdrożenie
  Po akceptacji projektu, przychodzi czas na wdrożenie – czyli uruchomienie produktu do pracy. Projekt może zostać wdrożony na Twoją istniejącą infrastrukturę lub w ramach wdrożenia wspólnie podejmiemy decyzję dotyczącą nowego hostingu.
 6. Wsparcie
  Po wdrożeniu oferuję szkolenie dla Ciebie i Twoich pracowników. Wsparcie techniczne jest dla mnie priorytetem, zapewniając ciągłość działania Twojego oprogramowania.

Plan działania w ramach rozwoju istniejących projektów:

 1. Analiza aktualnej kondycji systemu oraz zrozumienie Twoich potrzeb
  Pracę zaczynam od gruntownej analizy systemu. W ramach tego etapu testuje oprogramowanie pod względem funkcjonalnym jak również pod względem bezpieczeństwa. Efektem pracy jest lista wszystkich uwag, usterek lub propozycji usprawnień. Dodatkowo do listy dodane zostają również uwagi i potrzeby od Ciebie. 
 2. Planowanie
  To Ty decydujesz jakie poprawki i usprawnienia mają zostać wprowadzone. Wspólnie przygotujemy plan naprawy wraz z priorytetami. 
 3. Realizacja
  Rozpoczynam prace nad wdrażaniem usprawnień zgodnie z wcześniej przygotowanym planem. Każda zmiana jest testowana, aby upewnić się, że została poprawnie zaimplementowana i nie wywołuje żadnych niepożądanych skutków.

Chcesz porozmawiać o swoim projekcie?

Porozmawiajmy o Twoim projekcie, Twoich potrzebach, pomysłach i celach!
Razem wprowadzimy Twój projekt na drogę do sukcesu.